Server Bilgileri

Server Adı
:

110 Cap Emek Server Çok Yakında

Zorluk
:
Orta
Durum
:
Sunucu Açık
Online
:
Şu anda 500+ Aktif Oyuncu
Level
:
1 level başlangıç 110 level bitiş.
Açılış
:
Serverimiz 11.03.2016 tarihinde açılmıştır.
GM Sayısı
:
Serverimiz'de 2 adet GM bulunmaktadır.
Edit
:
var
Puan
:
2 Oy almıştır.
İstatistik
:
Bu server 50076 Kişi tarafından Okundu.

Server Tanıtımı


JB SİLKROAD ONLİNE 110 Cap Eu - Chn 
AÇILIŞ : 11.03.2016 - 13:00 
***Server Bilgileri*** 
*Server Cap: 110 
*Mastery Total: 440 / 220 
*Server Tipi:Emek 
*IP Lımit:Yok
*Free Silk:Var 
*BOT:Aktif 
*Artı Max:12 (+4) Adv = 16 
*Zorluk Derecesi:ORTA 
*Dengeli Kervan Ratesi  
*Özel Artı Parlamaları 
*Old Sistem  
*Dönüşümlü Fight Sistem 
*FGW: Aktif 
*Honor: Aktif  
------------------------------ - 
Alexandria'daki tüm moblardan JB Coin elde edebilirsiniz. 
------------------------------ - 
FGW'den elde ettiğiniz Talisman'larla Power weaponunuzu alıp belirtilen miktardaki Gold Coin ve JB Coin ile Fight Dönüştürme Scrool'unu alarak Power weaponunuzu Fight'a dönüştürebilirsiniz.
------------------------------ - 
Şehir haritalarındaki belirli noktalara spawn olan özel unigelerden elde edeceğiniz gibi aynı zamanda Anubis, İsis, Haroeris, Seth, Roc ve Medusa gibi orijinal spawn noktalarında bulunan unigelerden de Gold Coin elde ederek immortaly set'e sizleri biraz daha yaklaştırmış bulunmaktayız. 
------------------------------ - 
Serverimiz, emeğinizin bu sefer gerçekten karşılığınızı alabilabileceğiniz özelliklere ve niteliklere sahiptir.Serverimizde her player eşit haklara sahiptir ve bu eşitlikle ayrım yapmaksızın her playerimize eşit bir şekilde yaklaşımda bulunup ilgilenilecektir.Evet kardeşim haftalardır belkide aylardır tamda istediğim buydu diyeceğin dev server seni bekliyor. 
------------------------------ 
*** Her an ! Facebook sayfamızdan bize ulaşabilir istek ve arzularınızı iletebilirsiniz, kesinlikle her player ile en yakın zamanda ilgilenilecektir.
------------------------------
JB SİLKROAD ONLİNE AİLESİ İYİ OYUNLAR DİLER.

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler