2016 Metin2 Pvp Serverler

Metin2 efsanesinde 1 koca yılı daha geride bırakarak 2015 yılı pvp serverlerini arkamıza aldık Koca 1 yıl içerisinde yaklaşık olarak 72 bin Metin2 Pvp server ve 13 Bin Knight Online pvp server eklemesi yapan siz değerli üyelerimize teşekkürü bir borç olarak bilmekteyiz. 2016 Yılında da hız kesmeden private server tanıtımları sektöründe ki olan maceramıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yenipvpler.net ailesi olarak bütün pvp server oyuncuları ve yöneticilerine yılbaşına kadar olan süreçte süpriz çekilişler ve hediyeler olacaktır. Siz değerli üyelerimiz ve ziyaretçilerimize 2014-2015 yılları arasında bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz 2016 yılında açılan metin2 pvp serverler her zaman ki gibi ilk olarak sitemizde ki yerini alacaktır sizlere her zaman en yeni ve en kaliteli pvp serverları tanıtacağımızdan emin olabilirsiniz.

Okunma: 2312330      Tarih: 23.12.2015      Etiketler: 2016 pvpler , 2016 pvp serverler , 2016 metin2 , knight ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler