Editsiz Pvpler

Merhaba değerli blog okuyucalarımız bugün yenipvpler.net ailesinin bir kurucusu olarak sizlere editsiz metin2 pvp serverler üzerine birkaç bilgi sunmak istiyorum. Öncelikle konumuzu temelden ele alalım Bildiğiniz üzere editli ve editsiz olayı son zamanların modası oldu çünkü önceden pvp denilen metin2 oyun türü mevcut değildi. Editin anlamı ingilizce sözlükte aslında "Düzenlemek" anlamına gelmektedir. "Editsiz" kelimesi ise aslında editlinin tam tersi, yani zıt anlamlı olarak meydana gelmiştir. Yani tamamıyla bir türkçe hatasıdır. Ancak bunu bu kadar fazla kitleye duyurmanın pek imkanı yok gibi duruyor bu yüzden bunu kabullenerek oyunumuzu oynamalayız diye düşünüyorum. 

Metin2 'de editin anlamı aslında düzenlemek değil. Online nesne markette satılan itemlerin efsunlarının yapılandırılmış veya bizim yapılandırabileceğimiz tarzda hazırlanıp belirli bir ücret karşılığında satılması anlamına gelmektedir. Yani kısacası parası olan kişinin oyunda üstün olmasını sağlayacak ve server sahibini zengin edecek sistem editli pvp serverlardır. Günümüzde sadece kolay pvpler bu sistemi kullanmaktadır yani wslik dediğimiz oyun türleri, örnek verecek olursak; ep karşılığı dolunay kılıcını 7 efsunlu hale getirip 3 taş basabilirsek bu edit olur yani oyunun dengesinide birnevi bozar, az önce dediğim gibi parası olan hükmeder şeklini alır. Bunu farkeden server sahilperide edit olayını zaten çoktan kaldırmıştır. Günümüzde edit satan server sayısı çok azdır. Ayrıca bu tip oyunlara oyuncu kazandırmakta bir hayli zordur. 

Editsiz oyunlara gelecek olursak; Günümüz Mt2 sektörünün neredeyse tamamını editsiz serverlar oluşturmaktadır. Çünkü Yeni açılan pvpler artık eski tarzda edit satışı yaparak para kazanamayacağını bildiği için oyunda dönüşüm nesneleri, taş, sandık vs gibi veya oyunda zor elde edebileceğiniz itemleri satarak geçimini sağlarlar. Buda oyunda edit olmadığını yani parasını basan eklenmeyecek iteme 7 efsun basayım 3 taş basayım tarzında olmayacaktır. Aslında farkındaysanız editli oyunları bitirende biz oyuncu kitleleriyiz. Piyasada o kadar çok mt2 pvp var ki artık resmen kafamız attığında oyun değiştirmeye başladık. Bu da bu tip sonuçlar ortaya koyuyor aslında yanlış birşey bu kadar çok pvp keşke açılmasada bu tip dağınık oyun düzeni oluşmasa ancak malesef artık iş işten geçmiş durumda. Bu saatten sonra oynayacağınız editli veya editsiz pvpleri sitemiz aracılığıyla bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey www.yenipvpler.net/metin2.html adresini ziyaret etmek olacaktır.

Okunma: 2407799      Tarih: 29.07.2015      Etiketler: editsiz pvp , editsiz serverlar , editsiz mt2 ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler