Efsun Botu Çalışmıyor

Merhabalar değerli metin2 pvp oyuncuları bu makalemizde sizlere efsun botunu çalıştıramayanlar için yazacağımız bir makale ile çalışmayan botunuzu aktif etmeye çalışacağız.

1- Öncelikle işletim sisteminiz için gerekli olan dll veya exe dosyalarının bilgisayarınızda yüklü olduğuna emin olmalısınız.

Bilgisayarı windows vista veya windows 7 olan arkadaşlar için uygun dll Bonusswitcher by Padmak (c) v1.5.3 adındadır arkadaşlar bu dll'yi bu işletim sistemine sahip arkadaşlar bulup inidirlerse sorunsuzca oyuna giriş yapabilirler ancak hala windows xp kullanan arkadaşlarımız olduğunu varsayarsak Bonusswitcher by Padmak (c) v1.5.3 (XP) versiyonunu indirmeleri gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

 

2- Botun engellenmediği bir oyunun packini kullanmaya çalışın.

Örneğin ???? hatası alıyorsanız “Gewählter Server” altında ki seçimleri yanlış yapıyorsunuzdur. Birçok server “2010#3″ seçeneğini kullanmaktadır. Ancak siz bunun yerine “2010#2″ seçeneğini kullanıyorsanız bu hatayı almanız normal olabilir. Bazı serverlarda ise eski sürüm bırakılmış yeni sürüm olarak “2010#3″ seçeneği aktif edilmiştir buda ekstra bir bilgi olsun.  devil.dll ve 2010ClientHelper.dll ve SERVER.exe bu dosyaları atarakta oyuna girmeyi deneyebilirsiniz ancak yine giremezseniz muhtemelen oyunla ilgili bir sıkıntı vardır farklı bir server denemenizi tavsiye ederiz.

 

3- Windows güvenlik duvarı ve Antivirüs programlarınızı kapatın.

Antivirüs programları bazen arkaplanda istediğimiz işlemler olsa bile bu işlemlerin gerçekleştirilmesini engeller. Bunun için antivirüsünüzü kapatmanızı öneririz ancak herşey doğru diyorsanız efsun botunu sadece açarken efsun değerlerini girdiğiniz kısımlar çalışmıyorsa sorun hem antivirüs hemde Windows güvenlik duvarında olabilir, Denetim masasından Güvenlik duvarını kapatarak oyunu Yönetici olarak tekrardan çalıştırmayı denerseniz muhtemelen sorun çözülecektir.

 

Yukarıda saydığımız kriterlere uyarak bütün işlemleri gerçekleştirdiğinizde muhtemelen sorunlarınız hallolmuş olacaktır. Eğer bunları uygulayıp hala sorunuz devam ediyorsa aşağıya yorum atarsanız sizlere bireysel olarak destek sunabiliriz

Okunma: 2401758      Tarih: 11.11.2015      Etiketler: Efsun botu çalıştırma , resimli anlatım , efsun botu ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler