Emek Serverlerde Para Kasmak

EMEK SERVERLERDE PARA KASMANIN ÇEŞİTLİ YOLLARI

Yazıma, size Metin2 oyununun Türkiye de ki şanından bahsederek başlamanın yerinde olacağına inanıyorum. Nam-ı değer oyunumuz Metin2 ülkemizde sıklıkla tercih edilmesiyle ve bir hayli sevilmesiyle ünlü bir MMORPG alametifarikadır. Ymir Entertainment Ltd firması tarafından piyasaya sürülen oyunun eğlenceli serüveni Kore,Çin gibi oyun düşkünü Asya ülkelerinde başlamış olsa da,GameForge sayesinde önce Avrupa'ya uğrayan Metin 2, nihayet güzel ülkemizin topraklarına da teşrif etmiştir. GameForge firmasının güzide çabaları sayesinde Türkçe dil desteğiyle oynanan oyun, Türk kullanıcıların egemenliği altında bulunmaktadır. Peki, merak edilen sorumuzu soruyoruz... emek serverlerde para kasma nın yolları neler? Bu sorunun yanıtlarını gelin birlikte inceleyelim:

-  Önerebileceğim ilk yöntemlerden biri eğer leveliniz düşük ise, yeni başlamış olmanın sınırlılığını yaşıyorsanız, 15 levele kadar dişinizi sıkın, mümkün olduğunca görev almaya çalışın, böylelikle elinize kullanabileceğiniz en az 50k para geçecektir. Bu 50k parayla +5 item basma yoluyla simit düşürmeniz işinize yarayacaktır. Ki 15 levelde ayılarda 10 simiti 15 dakikada düşürme olasılığınız oldukça yüksektir.

 

 

emek serverlerde para kasmanın bir başka yöntemi de aşağıdaki gibidir;

- Elinizde easymetin2 tarzında çeşitli balık botları varsa bunu muazzam bir fırsata dönüştürebilirsiniz... Nasıl mı? balık botu 30 lvl çarınızı koyun 24 saat açık iş yerleri gibi 7/24 aralıksız balık tutsun. Balıkçı misali sattığınız balıklar, bulduğunuz inciler ve istiridyeler paraya dönüşmek için sabırsızlanıyor olacaklar.

- Şayet bir Private Server oynuyor iseniz en iyi para kasma yeri doyum paper dır. Aradaki farkı şöyle anlatabiliriz; diyelim ki kızıl slot başına 30k verdi doyum paper 30+30+30şeklinde verir.

- İkinci köy ve mistiklerde kdp ve dolunay kasımı da hatırı sayılır kasım taktiklerinden biridir. Easymetin2 hilenizi item toplama anlamında yalnızca dolu ve kdp yi seçmeniz lvl kasma işleminde sınır tanımamanızla sonuçlanacaktır.

- +40 Çarınız varsa botunuzu So'da açmamanız için hiçbir sebep yoktur. Lvl, ork dişi kasışını keyifle izleyin. İtem toplama olarak sadece ork dişi seçin, tanesi 5m den gecede 75m paraya dönüşmesini seyredin.

emek serverlerde para kasmanın kolay yöntemleriyle bol para kasıp, sınırsızca dilediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir oyun keyfini sürmeniz dileğiyle.         

Okunma: 2362373      Tarih: 03.12.2015      Etiketler: emek serverde para kasma yöntemleri , para kasmak , para kasma hilesi ,

Yorumlar



Metin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler