En Güçlü Metin2 Karakteri Hangisidir ?

Merhabalar değerli blog okuyucularımız bu makalemizde sizlere en sağlam metin2 karkaterini anlatmaya ve sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Bildiğiniz üzere Metin2 Bir uzakdoğu MMORPG oyunudur. Knight ve Silkroad gibi oyunlara benzerlik göstersede grafik olarak biraz bu oyunların altında kalmıştır, Ancak yinede ülkemizde beğenilerek oynanmaktadır. Genel olarak oyunda 4 Ana karakter vardır ancak 2015 Yılında GameForge şirketinin yeni bir güncellemesiyle Lycan Adlı karakterde Metin2'de yerini almıştır. Bunlar; Savaşçı, Sura, Ninja, Şaman ve Lycan olarak isimlendirilmiş herbirinin ayrı özellikleri ve ayrı güçleri vardır. Birçok kişinin sorusu şudur: Hangi Karakter en güçlü ?  Bu soruya verebileceğimiz tek yanıt efsun ve item dizmenizdir. Oyunun tamamen adil yaratılması için tasarlanmıştır. Bir Savaşçı bir Şamanı yenebilirken Sura karakteride hepsini yenebilir. Genelde Metin2 pvp serverler 'de oynayan kişiler efsun oranlarını dizmesini çok iyi bilirler. Örneğin Savaşçı için silahlara bonus efsun olarak +Güç gerekirken Ninja karakterine de +Çeviklik efsunu getirilmelidir. Şaman Karakterine ise + Zeka gibi özelliklerle sınıflandırılmıştır. Yani Kısacası bu oyunda en güçlü diye bir karakter yok. Efsunları kolay dizilebiir olan savaşçı karakteri en güçlü gözüksede sadece efsunları kolay geldiğinden dolayı herkes savaşçıyı güçlü bilir. Halbu ki bir şaman bile çok rahat item dizildiğinde Savaşçı karakterini alt edebilir. Bizim Tercihimiz oynadığınız metin2 pvp oyunlarında mutlaka karakterinize göre efsun dizmenizdir. Sağlam efsunları dizdiğiniz zaman hiç bir şekilde yenilmezsiniz. 

Okunma: 2408544      Tarih: 18.07.2015      Etiketler: en güçlü metin2 karakteri , pvp ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler