Metin2 6. Karakter Berserker: Statüleri, İtemleri ve Becerileri

Metin2 yıllardır kendini yenileyen ve her yenilendiğinde oyuncularını hayal kırıklığına uğratmaya devam eden bir oyun olma yolunda emin adımlarla ilerliyor diyebiliriz. Şimdide Yeni karakter sınıfı Berserker geliyor. Kurt adamın insana dönüşmüş hali gibi sınıflandırabileceğimiz bu karakter yine farklı bir haritada yer alarak 6. sınıf karakteri olarak Kız ve Erkek olarak 2 grupta ayrılarak karşımıza çıkacak aslında geçtiğimiz ağustos ayında gelmesi planlanan Berserker karakteri biraz gecikmelide olsa kesin keleceği gözüyle bakılmakta. 

Metin2 geçen yıldan itibaren tam 4 karakterdi ancak Lycan karakterinin gelmesiyle 5. karaktere gitmiş ve bu yılki yenilikle 6. karakter'e ulaşacak Yani artık karakterlerimiz Savaşçı, Ninja, Sura, Şaman, Lycan ve Berserker olarak 6 bay ve bayan karakter olacak. Peki bu karakterler metin2 pvp serverler içinde etkin olacak mı? Merak konusu olay biraz pvp server sahibi kişilere bakıyor diyebiliriz uygun dosyalar paylaşıldığı taktirde kısa süre içerisinde de lycan karakteri gibi Berserker karakteride pvp serverlar'da yerini alacaktır. 

Berserker karakteri baktığımızda lycan karakterine fizik olarak çok benzeyen bir karakter fizik olarak diğerlerinden iri ve uzun boylu yaratılmış tıp kı kurt adam karakteri olan Lycan gibi. Sadece kafaları farklı olmuş gibi duruyor şuan için berserker becerilerini ve karakter statülerini paylaşma şansımız malesef yok ilerleyen günlerde GameForge'nın bir numaralı mmorpg oyununa getirdiği yenilikle birlikte bu karakteri oyunumuzda görebileceğiz ileri ki zamanlarda konumuz güncellenecek ve statüleri, becerileri ve uygun itemleri bu başlık altında takip edebileceksiniz. 

Okunma: 2401678      Tarih: 09.11.2015      Etiketler: berserker , metin2 berserker karakteri , metin2 6. karakter ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler