Metin2 Pvp Nedir?

metin2 nedir

Metin2 Üç büyük imparatorluğun geçmiş zamanlarda ki savaşını anlatan bir uzakdoğu mmorpg oyunudur. Kısaltması daha çok mmo olarak bilinsede mmorpg bir tür rol yapma oyunudur. Karakterinizi geliştirerek, güçlenirsiniz güçlendikten sonra diğer karakterlere ve oyunda ki canavarlara karşı mücadele verirsiniz amaç her zaman oyunun kralı olmaktır bu dalda daha birçok örnekte verebilmek mümkündür. Metin2 2015 itibariyle 4. büyük imparatorluğu getirmiş adını kurt adamlar, yani lycan olarak adlandırmıştır. Lycan karakteri yarı insan, yarı kurt adamdan oluşan bir karakterdir. Genel olarak şu anda metin2 eski popüleritesini yitirerek resmi oyunundan çok metin2 pvp versiyonu oynanmaktadır. Kan kaybeden mmo oyunu eski popülerliğini kazanmak için şuanda 6. karakter olan "Berserker" karakterinin update çalışmalarını yapmaktadır. Şuan revaçta olan metin2 pvp serverler gün geçtikçe artan oyuncu kitlesiyle Türkiye üzerinde en fazla oynanan oyunların başında gelmektedir. Hemen bu sayfada kendinize uygun sınıflandırılmış kaliteli yeni pvp serverler bulabilir ve oynayabilirsiniz. Kaliteli pvp server tanıtımları için bu sayfayı sürekli ziyaret ediniz.

Okunma: 2401652      Tarih: 11.11.2015      Etiketler: metin2 pvp nedir , pvp nedir , pvp serverler ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler