Metin2 Pvp Server Kurmak

Merhaba değerli blog severlerimiz birçok kişi pvp server açmak istiyor, ancak neyi nasıl yapabileceğini pek bilmiyor bizde kısa bir özetle sizlere pvp server nasıl kurulur hemen anlatalım. Öncelikle bu işe ilk defa giriyorsanız ve sunucu yönetimi konusunda bilginiz muhtemelen olmayacaktır. Bu yüzden metin2 pvp kurulumu yapan, teknik destek veren bilişim firmaları ve ekipleri vardır sizlerin buralardan server satın alması çok daha mantıklı bir durum olacaktır. Files kurulumuna kadar anlatımlı bir şekilde yardımcı oluyorlar ancak oyun düzenlemesi ve editleme gibi olaylar size ait oluyor buda bir gerçek, ancak sunucuyu kendiniz aldınız diyelim bu sefer FreeBsd işletim sistemine sahip bir sunucu almanız gerekecek. Ancak sunucuların çoğunda freebsd yoktu ve siz kendiniz kurarsınız hadi diyelim bir sunucu buldunuz içinde freebsd işletim sistemide var bu kez bir metin2 files'inizin olması gerekiyor. Files'iniz sorunsuzsa eğer işletim sisteminize filesinizi yüklemeniz gerekiyor ki çok zor bir işlemde sayılmaz. Ardından Üyeliklerinizi vs kayıt edebilmek ve depolayabilmek için Mysql kurmanız gerekiyor. Sunucunuza mysql kurduktan sonrada geriye sadece server packlerini ayarlayıp oyuna girmek kalıyor. Aslında çok çok zor bir işlem olarak görülmesi yanlış olur, Benim tavsiyem sizlere eğer daha önceden metin2 server açtıysanız kesinlikle özel sunucuya yönelmenizdir. Tek bir sunucuda özel yedeklemeler alabilirsiniz lag gibi sıkıntılar asla yaşamazsınız. Bi tek size özel sunucu olmuş olur yani size ait olacaktır. Bilişim firmalarında ise tam tersi bir durum vardır bir sunucuda 15-20 adet server barınabildiği gibi hdd oranınız bile size yetmeyecektir. Dolayısıyla kasma ve lag sorunları kaçınılmaz gerçektir. Eğer gerçekten metin2 pvp serverler hakkında bilgi sahibiyseniz zaten bu makalemi okumadan direk olarak özel sunucuya yöneleceğinizden eminim. Ama files konusundada dikkat etmenizi önermekteyim zira files çok önemlidir serverin sevilmesi, beğenilmesi gibi unsurları filesiniz belirler açıksız ve ch düşmesi gibi sıkıntıların olmaması gerekiyor ve herşeyin ardından sağlam bir reklam ile işinizi garantiye alabilir serverinizi full oyuncuyla doldurabilirsiniz. Metin2 Reklam tanıtımlarınızda sitelerimizi kullanabilir ve pvp serverlarınıza oyuncu kazandırabilirsiniz.Aklınıza takılan her konuda alt kısma yorum atarsanız yenipvpler.net ailesi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

metin2 pvp server kurmak

Okunma: 2408510      Tarih: 19.07.2015      Etiketler: metin2 pvp kurmak , metin2 server kurmak , pvp serverler ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler