Metin2 Server Tanıtımları

Metin2 server tanıtımlarınızı yapmak için artık gitmeniz gereken tek adres www.yenipvpler.net evet yanlış duymadınız sadece yenipvpler.net günde 5000+ kişiye server tanıtımınızı göstererek sizlere düzenli bir şekilde online oyuncu kazanmanızda yardımcı olmakta, yapmanız gereken tek şey pvp tanıtımlarınızı "server ekle" kısmından üye kaydınızı gerçekleştirdikten sonra detaylıca pvpnizi tanıtmaktır. Tanıttıktan sonra gayet kolay bir şekilde ekleme yapabilmektesiniz. Yönetici onayına bile gerek kalmadan serveriniz butona tıkladığınız anda yayına geçmektedir. Sizde hemen metin2 pvp server tanıtımlarınız için sitemize ekleme yapabilirsiniz. Üstelik oy toplama bannerinizi sitenize eklediğiniz taktirde kolaylıkla oy toplayarak üst sıralalara çıkabilirsiniz. Üst sırlarda bulunan pvp serverler keisnlikle daha fazla kişinin ziyaretine uğrayan oyun tanıtımlarıdır. İlk göze çarpan ve ilk göze hitap eden server tanıtımının sizin olmasını istiyorsanız oy toplama banneriniz ile oy toplayabilir ve sıralamanızı yükseltip daha fazla online oyuncu bulabilirsiniz. Zaman kaybetmeden tanıtm konunuzu sitemize ekleyiniz nasıl uygun bir konu hazırlamak için hazırladığımız server tanıtım konusu nasıl hazırlanır ? adlı makalemize bakabilirsiniz. Bu makleden yararlanark uygun bir tanıtım konusu hazırlayabilir ve hemen ekleme yapabilirsiniz. Makalemizi okuduğunuz ve bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz. Aklınıza takılan sorularda yorum atarsanız size yardımcı olabiliriz.

Okunma: 2404723      Tarih: 12.09.2015      Etiketler: metin2 tanıtımları , server tanıtımları ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler