Pvp Reklamları Önem Kazanıyor

Metin2 pvp serverler günümüzde arttıça pvp reklam istek ve talepleride aynı oranda artmaya başlıyor. Binlerce server birbiriyle rekabet ederken rekabetin dozunu arttırmak amaçlı olarak reklama yöneliyorlar. Doğru oranda reklam alımıyla oldukça iyi bir sıralamaya erişen oyun sahipleri diğer serverları altında bırakarak doğru hedefe odaklanabilmektedir. 

Nerelere reklam verilmeli?

Şu sıralarda herkes genellikle facebook üzerinden reklam vermeye başladı görüyoruz ki bu yoğunluk giderek artmakta ancak herkesin yöneldiği tek nokta facebook olunca oyuncu kitlesinde ister istemez bir bölünme yaşanmakta daha çok tanıtım sitelerine yönlenmelisiniz. Siz server sahipleri birden fazla tantım sitesinde reklam satın alarak reklamınızı binlerce hatta onbinlerce oyuncuya ulaştırabilme şansına sahipsiniz. Alışılanın dışına çıkarak farklı forum ve sitelere yönelip reklamlarınızı olabildiğince fazla kişiye ve siteye ulaştırmayı hedefleyin sadece sosyal medya ile malesef günümüzde bir servere yetecek kadar online oyuncu toplayamıyoruz. Bu yüzden siz değerli server sahipleri oyuncularınız için önce kaliteli bir metin2 reklam sloganı hazırlayın ve ardından reklam vermeye başlayın unutmayın ödediğiniz her reklam ücretleri size fazlasıyla dönecektir.

 

Okunma: 2284861      Tarih: 15.04.2016      Etiketler: metin2 reklam , metin2 reklam ver , en iyi pvp reklamları ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler