Pvp için En güçlü Metin2 Karakteri Hangisidir?

Genelde bu tür oyunlara bakıldığında görsel çok önemli çok fazla detaycı olmaları gerekir Metin 2 ise bu kategoride 2. sırayı alıyor diyebiliriz.  Metin 2 de 5 ana karakter var hepsi eşit derece güçteler ki öyle olması gerek ama işte oyuncunun level’i, giyilen envanterler kullanılan eşyalar, oyuncunun klavye becerisi bu oyunda önemli unsurlardan bir kaçı.

Bu oyun da genelde en güçlü karakterin savaşçı olduğunu sanıyorlar çünkü damage daha yüksek diğer karakterlere göre ama diğer özellikleri kısıtlı biraz daha yüksek damage attığı için herkes tarafından daha çok tercih ediliyor ama her karakter aynı seviyede çünkü hepsinin birbirinin antisi yani karşı koyamadığı özellikler var mesela şaman ile savaşçıyı karşılaştırdığımızda aynı level de olmuş olsunlar eğer biri diğerinde daha üstün özellikte değil ise savaş berabere bitecektir ama savaşçını damage ne kadar yüksek olursa olsun eğer şamanın büyülerine karşı bir savunması yoksa 3-5 dk. İçinde yere serilir çünkü şamanın özellikleri hayatta kalmaya yönelik damage yönelik değil şaman savaşı uzatma derdine düşer çünkü bir şaman için savaş ne kadar çok uzarsa savaşı kazanmaya o kadar çok yaklaşır.

 

                              KARA BÜYÜ SURA

Eğer oyunda bir seçim yapmak gerekecekse ve bunun oyunun en güçlü karakteri olarak belirleyeceksek bu Kara Büyü Sura olur çünkü çok dayanıklı ve karşı karakter ne olursa olsun oyunu uzatmakta üstüne yok denebilir.

Kara Büyü Sura en iyi skil dağılımı şöyle olmalı:

1-Karanlık koruma

2-Ateş hayaleti

3-Karanlık küre

4-Karanlık vuruş

5-Ateş vuruş

6-Hayalet vuruş

  

 1-KARANLIK KORUMA

Büyü zararınızı azaltır ve savunmanızı arttırır.

2-ATEŞ HAYALETİ

Uzun menzillidir saldırıdır ve birden fazla hedeflerde etkili rastgele hedefte seçer.

3-KARANLIK KÜRE

Uzun menzilli saldırıdır ve birden fazla hedeflere etki eder.

4 KARANLIK VURUŞ

Uzun menzilli saldırıdır ve birden fazla hedeflerde etkilidir.

5-ATEŞ VURUŞ

Sıçrama saldırısı olarak bilinir ve etrafını ateş patlaması ile dağıtır.

6-HAYALET VURUŞ

Uzun menzilli saldırıdır birden fazla hedefi vurur ve düşmanı yavaşlatır.

   Kara Büyü Sura gördüğünüz üzere uzaktan saldıran ve sürekli büyüleri geniş alanlara etki eder teke tek ve partili oyunlarda Kara Büyü Sura’yı ne kadar gerekli kıldığını gösteriyor.

Bu tür oyunlarda geniş alana etki edebilmek çok önemli çünkü karşı karakter sürekli sizin vuruşlardan kaçmaya çalışacaktır ve saklanacaktır ama Kara Büyü Sura’nın özellikleri karşı karakter ne kadar kaçmak istese bizim karakterin özellikleri kaçmasına engel olacaktır en azından kaçsa bile bizim attığımız skilerden etkilenecektir.

Dikkat edilmesi gereken bir husus ta şu Kara Büyü Sura ile kasmak zordur damage düşük olduğundan ilk lvl 1-20 arası zorlanırsınız ama sonrasında emin olun eğer gerekli itemleri ve gerekli özellikleri yerinde kullanırsanız oyunda sizi yenebilecek karakter yoktur.

Okunma: 2355255      Tarih: 05.12.2015      Etiketler: pvp de en güçlü metin2 karakteri , en güzel mt2 karakteri ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler