Server Tanıtım Konusu Nasıl olmalıdır ?

Merhabalar değerli yenipvpler takipçileri ve üyeleri bu blogumda sizlere örnek bir server tanıtım konusunun nasıl hazırlanacağı hakknda birkaç bilgi vermek istiyorum. Biliyorsunuz ki serverlerinizi tanıtabileceğiniz çok fazla forum ve site var sosyal medyaya hiç girmiyoruz bile :) Facebook, Twitter, Google + ve Mailingler gibi tanıtımınızı yollayabileceğiniz birçok alan mevcut bizde siz değerli takipçilerimize, kaliteli bir tanıtım konusunu nasıl hazırlayacağınızı öğretmek amacıyla bu yazıyı hazırladık umarım herkese faydalı olacaktır.

Öncelikle text yazıylar yazarak küçük resimlerle html bağlantılarla tanıtım konusunu süslemek yerine boyutları büyük bir jpeg formatında resim yaratabilirsiniz. Böylece tek bir sayfada resimlerinizi, yazılarınızı vs bulundurabilir ve tek bir link ile heryerde paylaşım yapabilirsiniz. Ancak genel olarak bu resim sosyal medya ya pek uygun olmuyor. Tanıtım sitelerinde, bloglarda ve forumlarda resim ekle özelliğiyle resiminizi eklediğiniz zaman tanıtım konunuz otomatik olarak beliriyor buda haliyle çok faydalı ve çok kısa zamanda etkili olabilecek bir tanıtımı ortaya koyuyor. 

Profesyonel metin2 pvp serverler tanıtım konularını sürekli bu şekilde hazırlar ve css ve html yardımıyla sayfasında www.site.com/tanitim şeklindede belirtirler yani çok fonksiyonlu olacağını düşünürler ancak siz illa ki ben bu kadar şeyle uğraşamam bilmiyorum diyorsanız bir grafikere yaptırabilirsiniz. Bu grafiker ve photoshop'da üst düzey çalışma yapan arkadaşları forumlarda bulabilirsiniz. Genel olarak bu şekilde kolaya kaçmak isterseniz basit bir tanıtımla text yazı formatında yazıp işten sıyrılabilirsiniz ancak benim tavsiyeme uyarsanız; tanıtım konusu çok ama çok önemlidir tanıtım konunuza ve reklamınıza bakarak gelen yüzlerce oyunuyu düşündüğünüz zaman tanıtım konusuna para harcamanız veya zaman harcamanız buna değecektir. 

Okunma: 2408261      Tarih: 20.07.2015      Etiketler: tanıtım konusu nasıl hazırlanır ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler