Telefondan Metin2 Oynamak

Merhaba değerli üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz bu blogumda sizlere telefondan Metin2 oynamayı anlatacağım telefondan metin2 oynamak bildiğiniz üzere artık günümüz teknolojisinde mümkün ancak dolaylı ve 3. parti uygulamaları sayesinde ancak bu erişimi sağlayabiliyoruz. GameForge'nin böyle bir harakatı olmasına rağmen sanırım birkaç yıl sonra metin2 mobil hayata yeni yeni adımlarını atacak gibi duruyor. Oyunun dosya boyutunun küçük olmasından dolayı baktığımız zaman mobil olarak oynanabilme potansiyelini sunuyor. Günümüzde Dungeon Hunter gibi veya Bir zamanlar oynadığımız GTA SanAndreas gibi oyunları mobil hayata geçiren birçok mobil oyun üteriticisi var Üstelik bazı mobil oyunlar masaüstü oyunlardan çok daha fazla boyutta buda Metin2'nin mobil dünyaya atım atmasını gayet kolaylaştırıyor. 

metin2 mobil oynamak

Metin2 'nin mobil versiyonunu beklemek yerine bazı arkadaşlarımız geçici altarnatif çözümler bulmuş örneğin teamviewer programı ile cep telefonunuza yükleyerek bilgisayarınızı kontrol edebildiğiniz taktirde oyunada girebilmeniz mümkündür. Çok akıcı ve mükemmel performans vermesede acil bir durumda kullanabilmeniz mümkün örnek: Pazar kurdunuz satıldı mı satılmadı mı diye bakmak isterseniz cep telefonunuzdan bağlanabilr ve kontrol edebilirsiniz. Bunu yaparken bilgisayarınızda teamviewer 'ın açık olması şarttır. Gerekli id ve parolayı alarak bağlantı kurabilirsiniz. Üstelik sadece normal metin2 değil Metin2 pvp serverler içinde teamviewer kullanabilirsiniz.

Teamviewer güncellenen sürümleriyle şuan Android ve İOS sürümlerinde mevcut özellikle tabletten bağlandığınız zaman bilgisayarınıza, internet hızınız da yüksekse gayet başarılı performans alabilmeniz mümkün şahsen ben İpad Air model tabletle bağlantı sağlıyorum gayet başarılı ve stabil bir performans verdiğini söyleyebilirim, Telefona küçük gelsede bence tablette tam oturuyor hele 9 inç tabletler için gerçekten çok çok iyi bir görüntü oluşturduğunu söyleyebilirim.

Aşağıdan kullandığınız platformlara göre teamviewer programını temin edebilirsiniz.

windows: https://www.teamviewer.com/tr/download/windows.aspx 
apple: https://itunes.apple.com/us/app/teamviewer-remote-control/id692035811?mt=8
android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamviewer.teamviewer.market.mobile&hl=tr

Okunma: 2408557      Tarih: 19.07.2015      Etiketler: telefondan metin2 oynamak , mobil , mt2 ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler