Wslik Pvpler

Merhaba değerli blog okuyucalarımız; Ülkemizde son yıllarda kategorilere bölünecek kadar artış gösteren metin2 pvp serverler son yıllardaki artışını birazda biz tanıtım sitelerine borçlu özellikle wslik oyunlar son zamanlarda popülerliğini kaybetsede yinede kolaylıkla oyuncu çekebiliyor. Wslik kelimesinin açılımına gelecek olursak wslik demek: oyuna sadece düello yapmak için yani vs atmak için girmektir. Metin2 genel yaş ortalaması küçük olduğu için aslında Vs kelimesi zamanla lisan kaymasına uğrayarak Wslik olmuştur. Türkçemizde Vs veya Düello denilebilir. Kısacası emek harcamadan sadece item yaparak ws attığınız oyun tiplemesidir wslik serverlar. Peki wslik serverları nasıl bulabiliriz. Tabi ki www.yenipvpler.net adresinden. Kolay serverlar genel olarak wslik serverler ile eş anlama gelmektedir. Bu yüzden Baktığınız Kolay pvpler aynı zamanda wslik serverlerdir. 

Okunma: 2406752      Tarih: 11.08.2015      Etiketler: wslik pvpler , wslik serverler , kolay pvpler ,

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler Türkiyede son yılların modası olmuş olan metin2'nin özelleştirilmiş versiyonudur. Pvp Serverlar ile kendi serverlerinizi yaratabildiğiniz gibi kendi düzeninize göre bir oyun kurgulayabilirsiniz. Bizde moda olmuş olan Metin2 Pvp oyunlarını sizlere tanıtmak ve sizleri bu tip oyunlarda oynatmak için server tanıtımı yapmaktayız. Sitemizde Sadece Metin2 değil Silkroad ve Knight Pvp Serverler tanıtımları gibi birçok online oyunun tanıtımıda yapılmaktadır. Sizde Pvp Serverlar ekleyerek sitemizin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Sitemiz her daim yenilenen güncel pvp serverler yayınlanmaktadır.

Hakkımızda | Gizlilik | Pvp Serverler | Metin2 Pvp | Metin2 Pvp Serverler | Pvp Server Tanıtımları | Metin2 Reklam | Pvp Serverler